Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita HR2650'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita HR2650


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Makita HR2650

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Rubber stofkap 35
001 286288-8@141 0.83 1.00

Veerring 14
002 233989-9@141 0.83 1.00

Revet 16mm
003 346834-0@141 0.83 1.00

Borgveer 15
004 233992-0@141 0.83 1.00

Sluitring 17
005 267114-0@141 0.83 1.00

Beitelblokkeerkap
006 455393-4@141 0.83 1.00

Blokkeerring 21
007 325813-1@141 1.24 1.50

Geleidering
008 346177-0@141 0.83 1.00

Drukveer 21-29
009 233916-6@141 0.83 1.00

Stalen kogel 7.0
010 216022-2@141 0.83 1.00

Moerbout M8x90mm
019 266745-2@141 0.83 1.00

Handgreepbeugel
020 453129-5@141 2.80 3.39

Handgreep
021 158057-6@141 9.52 11.52

Moer M8
021 931402-8@141 0.83 1.00

Blokkeerknop
022 457709-9@141 0.83 1.00

Drukveer 3x28mm
023 234264-6@141 0.83 1.00

O-ring 17
024 213278-8@141 0.83 1.00

Verstelknop compleet
025 161656-5@141 1.24 1.50

Tandwielhuis
026 144616-2@141 11.19 13.54

Oliekeerring 25
026 213636-8@141 4.08 4.94

Bus
027 331890-3@141 2.80 3.39

Kogellager 6806llu
028 211294-4@141 8.46 10.24

Kogellager 606Zz A
029 210137-7@141 1.01 1.22

Boor/Beitelhouder Hr2630 A
030 142973-2@141 19.80 23.96

Keerring 9
030 213344-1@141 4.08 4.94

Stalen kogel 3
031 216019-1@141 0.83 1.00

Niet meer leverbaar, geen vervanging
032 332139-4@141

Niet meer leverbaar, geen vervanging
033 227360-7@141

Drukveer 31mm
034 234148-8@141 1.21 1.46

Sluitring 30
035 267153-0@141 0.83 1.00

Borgring spiro30
036 257932-4@141 3.22 3.90

Sluitring 30
037 267153-0@141 0.83 1.00

Bus 9a
038 325782-6@141 1.72 2.08

Slagstuk "a"
039 325789-2@141 1.21 1.46

Vulring 10a
040 325794-9@141 0.83 1.00

Stootring 12
041 424267-0@141 1.21 1.46

O-ring huis "a"
042 325798-1@141 2.80 3.39

O-ring 9
043 213073-6@141 0.83 1.00

Veerring 28
044 233979-2@141 0.83 1.00

Slaghamer
045 325784-2@141 2.80 3.39

O-ring 17.5
046 213258-4@141 2.08 2.52

Zuiger-cilinder
047 310345-1@141 8.46 10.24

Geleidingsplaat
048 346036-8@141 0.83 1.00

Zuigerpen Hr2440/50 A
049 324215-8@141 2.08 2.52

Drukveer 14
050 234098-7@141 0.83 1.00

Sluitring 14mm
051 267447-3@141 0.83 1.00

Stopring Ext-u6
052 257336-0@141 0.83 1.00

Sluitring 7 LF1000 A
053 267322-3@141 0.83 1.00

Tandwiel 10
054 227359-2@141 12.58 15.22

Koppelingsplaat
055 332125-5@141 5.22 6.32

Tandwielas
057 326448-1@141 5.22 6.32

Schommellager 10
058 219021-3@141 9.52 11.52

Ring 8
059 257321-3@141 0.83 1.00

Inbusbout 4x16
060 266437-3@141 0.83 1.00

Lagerhuis
061 310344-3@141 2.80 3.39

Kogellager 608Zz A
062 210046-0@141 0.83 1.00

Lagerborging
063 285735-6@141 0.83 1.00

Tandwiel 26
064 227719-8@141 3.65 4.42

O-ring 68
065 213728-3@141 1.01 1.22

Binnenhuis
068 141572-7@141 11.16 13.50

Keerring 12mm
072 213678-2@141 5.22 6.32

O-ring 26
073 213407-3@141 1.21 1.46

Bus 9
074 262569-4@141 0.83 1.00

Kogellager 629llb
075 210042-8@141 2.44 2.95

Sluitring 9
076 253733-8@141 0.83 1.00

Waaier 65
077 240182-8@141 5.87 7.10

Opvulplaat
078 457711-2@141 1.21 1.46

Waaierhuis
079 457710-4@141 2.80 3.39

Filter
080 457713-8@141 1.43 1.73

Bus 10
081 262184-4@141 0.83 1.00

Waaier 65
082 240121-8@141 0.83 1.00

Isolatiering
083 681652-2@141 0.83 1.00

Kogellager 627ddw
084 210045-2@141 3.22 3.90

Anker Hr2650/51
085 515424-2@141 28.85 34.91

Borgring 15 Hr2230 A
086 I55213@141 0.83 1.00

Wisselplaat B
087 347230-5@141 1.72 2.08

Drukveer 4
088 233360-7@141 0.83 1.00

Drukveer 5
089 234343-0@141 0.83 1.00

Wisselplaat A
090 347229-0@141 2.44 2.95

Blokkeerplaat
091 347228-2@141 1.21 1.46

Tapschroef 4x30mm
092 266361-0@141 0.83 1.00

Tapschr 4x30mm DGA520
092-1 265B70-0@141 0.83 1.00

Tussenplaat
093 451527-7@141 1.01 1.22

Veld
094 621874-2@141 17.90 21.66

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
095 819390-8@141

Naamplaat Hr2650
096 853M36-4@141 2.80 3.39

Koolborstel set Cb-325
097 194074-2@141 2.08 2.52

Tapschroef Pt4X60 *
098 266052-3@141 0.83 1.00

Motorhuis
099 451536-6@141 9.96 12.05

Met.Schroef Ck 3X12Mm Hr2300
100 266556-5@141 0.83 1.00

Koolborstelhouder
101 632K38-9@141 6.58 7.96

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
102 853M40-3@141

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
103 819389-3@141

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
104 266326-2@141

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
104-1 265B67-9@141

Schakelaar Tg853Tb Hr2650/51 A
105 651090-2@141 17.90 21.66

Kabeltule 10
106 682566-8@141 1.21 1.46

Tapschroef 4X14 Ga7020 A
107 266385-6@141 0.83 1.00

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
107-1 265B74-2@141

Handgreepdeksel
108 451528-5@141 4.26 5.15

Trekontlaster
109 687682-1@141 0.83 1.00

Netsnoer 2x1.50 4.0mtr
110 695123-3@141 21.70 26.26

Stofafzuigadapter met stofopvang
112 136018-6@141 59.20 71.63

Pasring
113 424722-2@141 1.01 1.22

Doorvoer
114 455736-0@141 2.08 2.52

Doorvoermanchet
115 424474-5@141 0.84 1.02

Inbusbout M6x40mm
116 251568-1@141 0.83 1.00

Opvanghouder A
117 457730-8@141 2.08 2.52

Afdekkapje
118 457723-5@141 1.43 1.73

Drukknop B
120 457718-8@141 0.83 1.00

Tussenpijp
121 326988-9@141 26.11 31.59

Aanslagbasis B
122 457728-5@141 0.83 1.00

Kartelplaat
123 457722-7@141 1.43 1.73

Drukveer 4
124 232386-6@141 0.83 1.00

Plaat tbv veer
125 457721-9@141 0.83 1.00

Drukknop A
126 457717-0@141 0.83 1.00

Zeskant moer M4
127 931102-0@141 0.83 1.00

Aanslagbasis A
128 457719-6@141 0.83 1.00

Schroef M4x12
129 251314-2@141 0.83 1.00

Slang 30D Hr2650/51T P
130 245043-7@141 16.07 19.44

Blokkeerhandel Hr2650/61 A
131 458668-0@141 2.45 2.96

Drukveer 7
132 231316-4@141 0.83 1.00

Tapschroef 3x16
133 266130-9@141 0.83 1.00

Motorhuis set
134 183G77-3@141 14.24 17.23

Pasbus
135 457712-0@141 0.83 1.00

Slang 30C HR2650/51T P
136 245042-9@141 7.44 9.00

Pen 3
137 256158-5@141 0.83 1.00

Ontgrendelhandel
138 457720-1@141 0.83 1.00

Motorhuis set
139 183G77-3@141 14.24 17.23

Binnenbuis
140 457724-3@141 1.01 1.22

Sponsrubber B
141 457725-1@141 0.83 1.00

Stofbox met HEPA-filter
142 198981-1@141 23.58 28.53

HEPA-filter voor diverse stofboxen
142C10 199557-7@141 12.55 15.19

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.