Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita BUN490Z'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita BUN490Z


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen tekening 3

Onderdelen lijst van de Makita BUN490Z

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef 4x18
001 265995-6 0.83 1.00

Handgreep set
002 188841-5 46.31 56.04

Niet meer leverbaar
003 922228-9

Tapschroef 4x18
004 265995-6 0.83 1.00

Trekontlaster
005 687261-5 0.83 1.00

Blokeerknop
006 451983-1 8.46 10.24

Drukveer 4
007 233054-4 0.83 1.00

Schakelaar sle6a2-33
008 651533-4 3.83 4.63

Schakelaarknop
009 451984-9 16.13 19.52

Stroomindicator
010 451986-5 11.16 13.50

Stalen kogel 5.0
011 216018-3 0.83 1.00

Drukveer 2
012 233211-4 0.83 1.00

Schakelaar Tgr3-3
013 650630-3 13.19 15.96

Bus
014 686015-7 0.83 1.00

Handgreep set
015 188841-5 46.31 56.04

Verbindingsplaat
016 451982-3 7.44 9.00

Kabelbeschermer
017 451985-7 10.81 13.08

Draadklem
023-1 347094-7 1.21 1.46

Niet meer leverbaar
024 346468-9

Beugelhandgreep
025 452841-4 10.81 13.08

Niet meer leverbaar
026 452843-0

Niet meer leverbaar
027 922243-3

Hanger
028 168478-4 4.08 4.94

Niet meer leverbaar
029 922228-9

Niet meer leverbaar
031-1 143921-4

As
035 325812-3 20.76 25.12

Schroef Vk 20mm
060 911233-1 0.83 1.00

Afdekkap
061 451981-5 17.90 21.66

Demper
062 424307-4 2.08 2.52

Niet meer leverbaar
063 922231-0

Steelhouder
064 318560-1 28.73 34.76

Schroef Vk 20mm
065 911233-1 0.83 1.00

Rubber pen 4
066 263002-9 0.83 1.00

O-Ring 6 An250/Bo3711
067 213045-1 0.83 1.00

Ashouder
068 325811-5 17.63 21.33

Kogellager 6001zz
069 211148-5 8.46 10.24

Sluitring 12
070 253744-3 0.83 1.00

Tandwiel 33
071 227720-3 43.10 52.15

Sluitring 12
072 253744-3 0.83 1.00

Kogellager 6901zz
073 211150-8 5.22 6.32

Tandwielhuis
074 318559-6 34.36 41.58

Tapschroef 4x18
075 265995-6 0.83 1.00

Tapschroef 5x25
076 266041-8 0.83 1.00

Voet
077 451572-2 8.46 10.24

Schroef Vk 20mm
078 911233-1 0.83 1.00

Kabel
079 699047-5 14.24 17.23

Tapschroef 4x18
080 265995-6 0.83 1.00

Niet meer leverbaar
081 814U95-1

Schroef M4x12
082 251314-2 0.83 1.00

Batterijhouder
083 346194-0 24.97 30.21

Motorhuisset
084-2 183C17-7 26.11 31.59

Tapschroef 4x18
085 265995-6 0.83 1.00

Motorhuisset
086 188838-4 10.12 12.25

O-ring 22
087 213961-7 0.83 1.00

Anker
088 619254-4 73.52 88.96

Veld
089 629880-1 63.90 77.32

Motorhuisset
090 188838-4 10.12 12.25

Tapschroef 4x18
091 265995-6 0.83 1.00

Trekontlaster
092 687261-5 0.83 1.00

Steunplaat
093 346039-2 1.02 1.23

Motorhuisset
094-2 183C17-7 26.11 31.59

Aansluitunit
095 643849-1 4.08 4.94

Niet meer leverbaar
096-1 620496-5

Toerenregelcircuit
097-1 620497-3 166.57 201.55

Indicatie label
098 140285-7 7.44 9.00

Inbusbout M6x85mm
111 266817-3 0.83 1.00

Veerring 6mm
112 232279-7 0.83 1.00

Sluitring 6x12mm
113 941151-9 0.83 1.00

Inbusbout M8x8mm
114 266818-1 0.83 1.00

Niet meer leverbaar
115 318969-7

Tandwiel 9
116 227604-5 22.75 27.53

Niet meer leverbaar
117 211032-4

Niet meer leverbaar
118 211032-4

Borgring R-22
119 962102-9 0.83 1.00

Kam A
120 310534-8 2.56 3.10

Kam B
121 310535-6 12.58 15.22

Inbusbout M4x16
122 922126-7 0.83 1.00

Montageplaat
123 313254-3 1.01 1.22

Stopring E-4
124 961011-9 0.83 1.00

Klemplaat
125 346657-6 0.83 1.00

Drukveer 9
126 231297-2 0.83 1.00

Niet meer leverbaar
127 962103-7

Borgring S-9
128 961005-4 0.83 1.00

Kogellager 609zz
129 210049-4 3.37 4.08

As
130 142000-5 16.13 19.52

Stang 5
131-1 326812-6 1.21 1.46

Drukveer 6x29mm
132 233117-6 0.83 1.00

Afdekkap
133 187575-7 2.44 2.95

Afdekkap
134 454249-8 5.22 6.32

Zeskant bout 4x20
135 265493-0 0.83 1.00

Stopring E-4
136 961011-9 0.83 1.00

Vervindingsstuk
137 318970-2 26.11 31.59

Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
138 922223-9 0.83 1.00

Inbusbout Ck M5x25mm
139 922241-7 0.83 1.00

Afdekkap
140 187575-7 2.44 2.95

Tapschroef 4x18
141 265995-6 0.83 1.00

Greep Mh246.4D
142-1 456369-4 2.56 3.10

Schroef 4x12
143-1 911516-9 1.43 1.73

Niet meer leverbaar
144 252190-7

Inbusbout M8x8mm
145 266818-1 0.83 1.00

Sluitring 36
146 267467-7 0.83 1.00

Inbusbout M4x16
147 922126-7 0.83 1.00

Borgring S-10
148 961006-2 0.83 1.00

Tandwiel 22
149 227605-3 22.75 27.53

Draaischijf
150 310533-0 37.16 44.96

Kogellager 6001zz
151 211148-5 8.46 10.24

Kogellager 6001zz
152 211148-5 8.46 10.24

Tandwiel 11
153 227606-1 8.84 10.70

Niet meer leverbaar
154-4 135773-7

Tandwiel 12
155 227607-9 8.46 10.24

Kogellager 6000rd
156 211062-5 4.58 5.54

Kogellager 6000rd
157 211062-5 4.58 5.54

Borgring R-26 A
158 962105-3 0.83 1.00

Tandwiel 9
159 227317-8 8.46 10.24

Borgring S-8
160 961004-6 0.83 1.00

Aandrijf plaat
161 346658-4 0.83 1.00

Drijfstang
162 346251-4 7.44 9.00

Tandwiel 43
163 227248-1 17.90 21.66

Drijfstang
164 346251-4 7.44 9.00

Houder
165 346256-4 2.56 3.10

Inbusbout Ck M5x25mm
166 922241-7 0.83 1.00

Afdichting
167 443159-4 4.58 5.54

Aandrijf plaat
168 346658-4 0.83 1.00

Carterpakking
169 423458-0 1.21 1.46

Carterdeksel
170 318968-9 8.84 10.70

Inbusbout M4x16
171 922126-7 0.83 1.00

Geleideplaat
172 332058-4 12.58 15.22

Moer M6x10mm
173 264089-4 0.83 1.00

Drukplaat
174 346665-7 3.22 3.90

Schaarmessenset 50cm
175 725187-4 19.01 23.00

Bus 5
176 313211-1 2.44 2.95

Schaarmessenset 50cm
177 725187-4 19.01 23.00

Drukplaat
178 346665-7 3.22 3.90

Inbusbout M6x20mm
179 266824-6 0.83 1.00

Neusstuk
180 346629-1 5.46 6.61

Zeskantbout M5x6
181 266075-1 0.83 1.00

Label 95DB DUB363
182 807950-8 0.83 1.00

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.