Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Makita 4112S'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Makita 4112S


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Makita 4112S

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Zeskantbout M10X25
001 265265-3 3.65 4.42

Binnenflens 100 4110C
002 224184-2 16.13 19.52

Ring 20
003 257054-0 2.56 3.10

Binnenflens 100 4110C
004 224184-2 16.13 19.52

Zeskantbout M5X14 4112HS
005 925216-5 0.83 1.00

Drukplaat 4112HS
006 345269-2 5.22 6.32

Plaat B 4112HS
007 341853-1 1.01 1.22

Kap 32mm A
008-1 286289-6 4.08 4.94

Slotbout M8x30
009 265845-5 1.06 1.28

Beschermkap 4112HS
010 125185-2 189.87 229.74

Verzonken schroef 5x8
011 912202-5 0.83 1.00

Sluitplaat 4112HS
012 345291-9 2.80 3.39

Vleugelmoer M8 4112HS
013 252648-6 6.58 7.96

Greep 4112HS
014 273655-6 31.62 38.26

Zeskant bout 8x20
015 921432-7 0.83 1.00

Zeskant bout 8x20
016 921432-7 0.83 1.00

As cpl 4112HS
017 153541-6 43.10 52.15

Moerbout M5x20mm
018 265502-5 0.83 1.00

Lagerhuis cpl 4112HS
019 153539-3 34.35 41.56

Sluitring 20
020 267041-1 0.83 1.00

Kogellager 2012ddw
021-1 211326-7 10.81 13.08

Borgring 50 4112HS
022 285708-9 4.08 4.94

Schroef 5x16
023 911221-8 0.83 1.00

O-ring 80
024 213757-6 1.21 1.46

Borgbus 4112HS
025 331644-8 17.90 21.66

Borgveer 24 4112HS
026 233922-1 9.52 11.52

Tandwiel 57 4114S
027 227439-4 39.89 48.27

Sluitring 15mm 4112HS
028 267251-0 4.58 5.54

Borgring S-15
029 961055-9 0.83 1.00

Kogellager 6000llb
030 211061-7 7.44 9.00

Inbusbout M5x40mm 4112HS
031 925261-0 0.83 1.00

Tandwielhuiskap 4112HS
032 153542-4 61.09 73.92

Borgring S-15
033 961055-9 0.83 1.00

Ring 15
034 257053-2 1.51 1.83

Rubberring 36 4112HS
035 262554-7 0.83 1.00

Kogellager 6202llb
036 211228-7 7.44 9.00

Sluitring 30mm 4112HS
037 267250-2 1.72 2.08

Niet meer leverbaar
038 962157-4

Sluitring 15mm 4112HS
039 267251-0 4.58 5.54

Waaier 80mm 4112HS
040 240060-2 5.88 7.11

Anker 220-240V 4114S
041 516868-9 115.42 139.66

Isolatiering
042 681630-2 1.43 1.73

Kogellager 6200dw
043 211087-9 7.44 9.00

Zelftapper Pt 5x75
044 266059-9 1.27 1.54

Tussenplaat
045 416131-9 1.43 1.73

Veld 230V 4114S
046 626129-0 73.70 89.18

Motorhuis 4112HS
047 183564-0 28.85 34.91

Label "makita"
048 819064-1 0.83 1.00

Niet meer leverbaar
049 643710-2

Koolborstel set Cb-204
050 191957-7 11.16 13.50

Niet meer leverbaar
051 861232-2

Stofkap 4112HS
052 421831-8 6.58 7.96

Niet meer leverbaar
055-1 651178-8

Handgreepset 4112HS
056 183615-9 21.87 26.46

Tapschroef Pt4x20
057 266045-0 0.83 1.00

Tapschroef 4x18
058 265995-6 0.83 1.00

Klemstrip
059 687053-2 0.83 1.00

Kabeltule 10
060 682560-0 1.72 2.08

Niet meer leverbaar
061 695107-1

Handgreepset 4112HS
062 183615-9 21.87 26.46

Niet meer leverbaar
063 645200-1

Circuit softstart 4112HS
064 631553-4 31.62 38.26

Vleugelbout 4112HS
065 924426-1 1.21 1.46

Veerring M8
066 942201-3 0.83 1.00

Niet meer leverbaar
067 941201-0

Basisplaat 4112HS
068 165343-8 16.13 19.52

Lijn filter
069-1 688131-1 0.83 1.00

Moerbout M6 4112HS
070 265506-7 2.44 2.95

Moerbout M6 4112HS
071 265506-7 2.44 2.95

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.