Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki RB65EF'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki RB65EF


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki RB65EF

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Schroef 4x8
1 6697581@1417 1.04 1.26

Plate
2 6697475@1417 3.73 4.51

Cylinder Set (001-16008-90)
3 6697457@1417 297.59 360.08

Cilinder Pakking
4 6697461@1417 9.30 11.25

Hex. Hole Bolt 5x20 (old 990-51050-203)
5 6695048@1417 1.15 1.39

Zuigerset
6 6697466@1417 132.19 159.95

Piston Set
6A 6601278@1417 91.81 111.09

Zuigerring
7 6697472@1417 25.85 31.28

Borgring
8 6697471@1417 1.98 2.39

Snap Ring
8A 6601230@1417 1.04 1.26

Zuigerpin
9 6697470@1417 38.03 46.01

Crank Shaft Ass'y
10 6697474@1417 545.04 659.50

Crank Shaft Ass'y
10A 6601279@1417 500.94 606.13

Naaldlager
11 6697559@1417 15.20 18.39

Spacer
12 6697468@1417 3.80 4.60

Spacer
12A 6601229@1417 3.30 3.99

Woodruff Key
13 6697479@1417 3.45 4.17

Woodruff Key
13A 6601237@1417 2.64 3.19

Crank Case Ass'y
14 6697480@1417 302.65 366.21

Olie Keerring
15 6697587@1417 14.10 17.06

Pin D8x10
16 6697586@1417 1.04 1.26

Kogellager 6303-9
17 6695573@1417 8.91 10.78

Hex. Hole Bolt 5x40 (old 990-51050-403)
18 6695054@1417 1.15 1.39

Flensmoer M10
19 6697569@1417 6.28 7.59

Flange Nut M10
19A 6601243@1417 2.98 3.60

Flywheel Rotor
20 6697488@1417 190.73 230.78

Flywheel Rotor
20A 6601232@1417 176.36 213.40

Bolt (w/w) M4x20
21 6697580@1417 1.98 2.39

Bobine
22 6697491@1417 177.26 214.49

Grommet
23 6697494@1417 3.80 4.60

Tube 6x7.4x300
24 6697549@1417 1.98 2.39

Lead Wire
25 6697492@1417 6.28 7.59

Cover
26 6601231@1417 3.96 4.79

Machine Screw (w/washers) M5x14
27 6601241@1417 1.04 1.26

Plug Cap
28 6601280@1417 7.93 9.59

Tube
29 6601242@1417 8.58 10.38

Grommet
30 6601239@1417 3.30 3.99

Lead Wire
31 6601236@1417 5.78 6.99

Ignition Coil
32 6601235@1417 166.38 201.31

Bolt (w/bolt Washer) M4x14
33 6601240@1417 1.33 1.60

Crank Case Ass'y
34 6601284@1417 312.03 377.55

Plug Cap
41 6697489@1417 7.85 9.50

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
42 6699320@1417

Spark Plug Bpmr7a-9
42A 6601238@1417 22.99 27.81

Engine Cover (a)
43 6697552@1417 93.63 113.29

Muffler Gasket
44 6697551@1417 12.96 15.68

Muffler Set
45 6697550@1417 143.78 173.97

Hex. Hole Bolt 6x20 (old 990-51060-203)
46 6695060@1417 1.15 1.39

Pan Head Screw M5x14 (w/w)
47 6697582@1417 1.04 1.26

Screw 5x10/w (old 994-17050-101)
48 6695433@1417 1.15 1.39

Engine Cover (b)
49 6697458@1417 9.90 11.98

Insulator Set
50 6697513@1417 41.83 50.61

Insulator Set
50A 6601281@1417 38.88 47.04

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
51 6697512@1417

Tapping Screw D3x12
52 6697572@1417 1.04 1.26

Stopper
53 6697510@1417 2.80 3.39

Stopper
53A 6601246@1417 2.31 2.80

Reed Valve
54 6697509@1417 14.53 17.58

Reed Valve
54A 6601245@1417 13.36 16.17

Screw 5x25 Ps (old 994-15050-251)
55 6695394@1417 1.15 1.39

Air Cleaner Ass'y
60 6697514@1417 130.83 158.30

Air Cleaner Ass'y
60A 6601282@1417 120.55 145.87

Luchtfilter
61 6697518@1417 50.21 60.76

Luchtfilter
61A 6601247@1417 46.89 56.73

O-ring (id31.2)
62 6697588@1417 1.98 2.39

Luchtfilter element
63 6697520@1417 31.76 38.43

Cleaner Cap Set
64 6697517@1417 46.83 56.66

Cleaner Cap Set
64A 6601283@1417 42.65 51.61

Special Bolt M5x18
65 6697522@1417 5.83 7.05

Special Bolt M5x18
65A 6601251@1417 5.45 6.59

Pan Head Screw M5x55 (w/w)
66 6697579@1417 1.04 1.26

Clamp (2)
67 6697545@1417 1.80 2.18

Tube 2.5x5x93
68 6697546@1417 1.80 2.18

Priming Pump
69 6697521@1417 25.85 31.28

Carburetor Gasket
70 6697511@1417 9.30 11.25

Carburateurset
71 6697523@1417 262.58 317.72

Throttle Set Screw (oud 514-25100-20)
72 6684870@1417 2.15 2.60

Bracket
73 6697532@1417 18.29 22.13

Swivel (oud 539-25120-20)
74 6684697@1417 6.44 7.79

Ring (oud 549-25165-20)
75 6684874@1417 2.15 2.60

Stop Ring (oud 489-25100-20)
76 6684696@1417 2.15 2.60

O-RING (OUD 550-25100-20)
77 6684695@1417 4.29 5.19

Main Jet #55.5
78 6697543@1417 11.78 14.25

Pump Gasket (old 577-25292-20 & 6696321)
79 6684692@1417 29.19 35.32

Pump Diaphragm (old 576-25100-20 & 6696325)
80 6684693@1417 8.58 10.38

Pump Body
81 6697536@1417 65.45 79.19

Diaphragm Packing (old 475-25038-20)
82 6685220@1417 2.31 2.80

Metering Diaphragm (old 474-25601-20)
83 6684690@1417 18.00 21.78

Diaphragm Cover (old 476-25004-20)
84 6685222@1417 4.45 5.38

Set Screw (old 548-25101-20)
85 6691312@1417 1.15 1.39

Fuel Pipe 3x5x300
86 6697547@1417 1.04 1.26

Clamp (1)
87 6697519@1417 1.98 2.39

Tube 3x6x160
88 6697548@1417 16.70 20.21

Fuel Tank Grommet
89 6697530@1417 5.70 6.90

Fuel Tank Filter
90 6697544@1417 19.80 23.96

Tank Cap
91 6697541@1417 36.90 44.65

Fuel Tank
92 6697539@1417 110.35 133.52

Recoil Starter Ass'y
101 6697553@1417 160.63 194.36

Rope 3.5x1000
102 6697556@1417 12.38 14.97

Starter Grip
103 6697557@1417 14.53 17.58

Fricting Spring
104 6697561@1417 4.13 4.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
105 6697555@1417

Reel
106 6697554@1417 33.58 40.63

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
107 6697562@1417

Retainer
108 6697560@1417 14.78 17.88

Set Screw
109 6697563@1417 4.13 4.99

Machine Screw M4x16
110 6697578@1417 1.98 2.39

Starting Pulley
111 6697558@1417 6.76 8.18

Nut M8 (w/w)
112 6697584@1417 1.98 2.39

Recoil Starter Ass'y
115 6601258@1417 106.63 129.02

Plate
116 6601253@1417 2.80 3.39

Starter Grip
117 6601256@1417 15.88 19.21

Rope
118 6601260@1417 11.39 13.78

Recoil Spring
119 6601263@1417 27.83 33.67

Reel
120 6601259@1417 30.40 36.78

Washer (a)
121 6601267@1417 1.49 1.80

Coil Spring
122 6601264@1417 4.29 5.19

Retainer
125 6601254@1417 13.86 16.77

Washer (b)
126 6601261@1417 2.48 2.99

Set Screw
127 6601266@1417 3.80 4.60

Starting Pulley Ass'y
128 6601257@1417 14.53 17.58

Snap Ring
129 6601262@1417 1.04 1.26

Spring
130 6601265@1417 1.04 1.26

Pawl
131 6601252@1417 3.80 4.60

Elbow Pipe Ass Y
151 6697505@1417 80.31 97.18

Elbow Pipe
152 6697504@1417 72.00 87.12

O-ring G-95 (old 999-67095-010)
153 6695687@1417 3.30 3.99

Pipe Band (a) No.56
154 6697503@1417 9.50 11.50

Wire Band (a)
155 6697485@1417 7.59 9.18

Flexible Pipe
156 6697482@1417 110.26 133.42

Pipe Band (b) No.52
157 6697481@1417 9.50 11.50

Swivel Pipe
158 6697483@1417 95.29 115.30

Throttle Lever
159 6697566@1417 316.05 382.42

Middle Pipe
160 6697484@1417 68.66 83.08

Straight Pipe
161 6697507@1417 68.66 83.08

Ferrite Core
162 6697495@1417 21.78 26.35

Tapping Screw 5x20 (old 993-11052-012)
163 6695255@1417 1.15 1.39

Fan Cover
164 6697476@1417 46.83 56.66

Cover
165 6697477@1417 20.11 24.34

Vibro-isolating Rubber
166 6697467@1417 43.56 52.71

Hex.hole Bolt 6x65 (old 990-51060-653)
167 6695067@1417 1.15 1.39

Ventilatorhuis
168 6697459@1417 245.78 297.39

Hex Socket Bolt (w/w)(sus)
169 6697585@1417 3.45 4.17

Fan
170 6697487@1417 180.59 218.51

Ventilatorhuis
171 6697460@1417 307.64 372.24

Nylon Lock Nut 6 (old 991-78060-010)
172 6695164@1417 1.15 1.39

Hex. Hole Bolt 6x30 (old 990-51060-303)
173 6695063@1417 1.15 1.39

Tapping Screw D5x8
174 6697575@1417 1.04 1.26

Clip
175 6697493@1417 2.80 3.39

Wire Band (b)
176 6697486@1417 1.98 2.39

Knapsack Pad
177 6697463@1417 103.76 125.55

Clip
178 6697469@1417 2.80 3.39

Nylon Lock Nut 6 (old 991-78060-010)
179 6695164@1417 1.15 1.39

Ring D6
180 6697465@1417 1.98 2.39

Nut M6 (w/w)
181 6697583@1417 1.98 2.39

Truss Screw 6x16 (old 990-14060-161)
182 6694961@1417 1.15 1.39

Knapsack Frame
183 6697462@1417 212.35 256.94

Shoulder Band
184 6697464@1417 100.43 121.51

Machine Screw M6x25 (w/sw)
185 6697577@1417 1.98 2.39

Tank Band
186 6697542@1417 33.58 40.63

Tapping Screw D5x25
201 6697576@1417 1.04 1.26

Tapping Screw 4x20
202 6697574@1417 1.04 1.26

Band (r)
203 6697516@1417 23.45 28.37

Square Nut M6
204 6697570@1417 1.04 1.26

Band (l)
205 6697515@1417 23.45 28.37

Machine Screw M6x20
206 6697568@1417 1.98 2.39

Ring
207 6697499@1417 3.45 4.17

Lever Holder (r)
208 6697497@1417 21.78 26.35

Throttle Wire
209 6697567@1417 90.30 109.26

Tapping Screw D3x12
210 6697572@1417 1.04 1.26

Spring
211 6697478@1417 3.45 4.17

Lever
212 6697502@1417 7.19 8.70

Tapping Screw D3x14
213 6697573@1417 1.04 1.26

Switch Stay
214 6697490@1417 4.13 4.99

Tapping Screw D3x8
215 6697571@1417 1.04 1.26

Leaf Spring
216 6697500@1417 4.79 5.79

Stopper
217 6697506@1417 30.10 36.42

Borgring
218 6697473@1417 1.98 2.39

Lever Holder (l)
219 6697501@1417 21.78 26.35

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
220 6697528@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
221 6697564@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
222 6697496@1417

Lock Lever
223 6697498@1417 6.60 7.99

Shaft
224 6697508@1417 5.11 6.19

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 6697565@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.