Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G13SD'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G13SD


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G13SD

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
1 937807@1417

Beschermrand
2 317807@1417 1.05 1.27

Spindelblokkeeringsknop
3 301944@1417 1.04 1.26

Tandwielhuis
4 316484@1417 18.98 22.96

Speciale Moer M7
5 301941@1417 1.04 1.26

Kleine Tandwiel
6 316437@1417 22.28 26.95

Kogellager 628vvc2ps2-l
7 628VVC@1417 11.85 14.34

Lagerhouder
8 316480@1417 3.30 3.99

Anker 230v
9 360497E@1417 56.24 68.05

Anker 230v
9 360497F@1417 56.24 68.05

Luchtgeleider
10A 319898@1417 1.05 1.27

Zeskant Hd Schroef D4x70
11 982021@1417 1.04 1.26

Stator (a) 110v
12 340441C@1417 14.25 17.24

Stator (a) 240v
12 340441F@1417 14.25 17.24

Veld 220-230 Volt
12 340441E@1417 14.03 16.97

Stofpakking
13 315877@1417 1.05 1.27

Kogellager 608vvmc2eps2l
14 608VVM@1417 5.70 6.90

Pin Voor Spindelblokkeering
15 301943@1417 1.65 2.00

Naaldlager Hk0709
16 673422@1417 6.15 7.44

Grote Tandwiel
17 316438@1417 17.88 21.63

Seal Lock Schroef M4x10
18 997263@1417 1.05 1.27

Schroef M4x8
18A 323556@1417 1.05 1.27

Lagerdeksel
19 316490@1417 1.65 2.00

Kogellager 6201dducmav2s
20 6201DD@1417 6.30 7.62

Vilt Pakking
21 301946@1417 1.04 1.26

Tandwielhuisdeksel (oud 316489)
22A 333838@1417 3.00 3.63

Seal Lock Schroef M4x12
23 307127@1417 1.05 1.27

Inlegspie
24 302047@1417 1.05 1.27

As
25 317804@1417 9.30 11.25

Fringer
26 301945@1417 1.05 1.27

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
27 949241@1417 1.35 1.63

Machineschroef M5x20 (10 Stuks)
27S 949241@1417 1.35 1.63

Veerring M5 (10 Stuks)
28 949454@1417 1.04 1.26

Veerring M5 (10 Stuks)
28S 949454@1417 1.04 1.26

Vastzetbeugel Voor Beschermkap
29 938302Z@1417 1.35 1.63

Beschermkap 125mm (oud 994321)
30A 320192@1417 14.16 17.14

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
31 937817Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
32 316822@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
33 994324@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
33A 337329@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
33B 339579@1417

Tandwielset
34 316436@1417 36.16 43.76

Schakelaarschuif
35 314428@1417 1.04 1.26

Behuizing
36 317802@1417 12.00 14.52

Rubber Ring
38 995662@1417 1.04 1.26

Koolborstels (2 Stuks)
40 999088@1417 4.50 5.44

Koolborstelhouder
41 317810@1417 4.80 5.81

Veertje
42 308536@1417 1.65 2.00

Trekstang
43 317806@1417 1.05 1.27

Veer
44 314429@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
45A 321208@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
46 984750@1417

Bedrading (aarde)
47 314854@1417 1.50 1.82

Condensator (oud 930030/991313)
48 994273@1417 4.29 5.19

Draadeindhuls
49 981373@1417 1.05 1.27

Snoertule D8.8
50 380090@1417 1.04 1.26

Snoertule D10.1
50 938051@1417 1.04 1.26

Achterkap
51 317808@1417 5.85 7.08

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
52 307811@1417

Cord 2,5m 2 X 1.0 W/o Plug
53 500237Z@1417 11.40 13.79

Snoer 2,5m 2 X 1.0 H05vv-f (oud 500395z)
53 500447Z@1417 6.60 7.99

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
53A 500247Z@1417

SWITCH HOLDER ASS'Y (OLD 317811)
54 376969@1417 1.05 1.27

Klemstrip (old 994566)
55 937631@1417 1.04 1.26

Draadeindhuls
56 981373@1417 1.05 1.27

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 938332Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 302142@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502A 994322@1417

Handle Joint
602 994309@1417 14.03 16.97

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603A 325515@1417

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.