Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Hikoki G12SW'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Hikoki G12SW


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Hikoki G12SW

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Tapschroef D4x25 Zwart
1 307028@1417 1.05 1.27

Drukknop
2 336535@1417 1.04 1.26

Tandwielhuis Compleet
3 336870@1417 8.55 10.35

Speciale Moer M7
4 301941@1417 1.04 1.26

Afdichtingsring (a)
5 308543@1417 1.04 1.26

Ring (c)
6 980866@1417 1.04 1.26

Kogellager 629vvmc2eps2l
7 629VVM@1417 5.85 7.08

Veerring
8 939554@1417 3.75 4.54

Diffuser
9 336542@1417 1.04 1.26

Anker 230v
10 360970E@1417 27.09 32.78

Fan Guide
11 336530@1417 1.04 1.26

Veld 230 Volt
12 340870E@1417 30.80 37.27

Veld 230 Volt
12 340936E@1417 21.59 26.12

Stofafdichting
13 336536@1417 1.04 1.26

Kogellager 698ss
14 336871@1417 3.15 3.81

Rubber Ring
15 309929@1417 1.04 1.26

Veerring D12 (10 Stuks)
16 939542@1417 1.50 1.82

Seal Lock Schroef M4x8
17 991207@1417 1.04 1.26

Lagerdeksel
18 316490@1417 1.65 2.00

Kogellager 6201vvcmps2s
19 6201VV@1417 6.45 7.80

Vilt Pakking
20 301946@1417 1.04 1.26

Packing Gland
21 336538@1417 3.30 3.99

Seal Lock Schroef M4x12
22 307127@1417 1.05 1.27

As
23 336539@1417 4.65 5.63

Label
24 311492@1417 1.20 1.45

Vastzetpin
25 311744@1417 1.20 1.45

Bout Hd. M5x20 Met Washers
26 316107@1417 1.80 2.18

Beugel Voor Beschermkap
27 311491@1417 4.65 5.63

Stopring
28 874759@1417 1.04 1.26

Beschermkap
29A 337229@1417 8.70 10.53

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
30 937817Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
31 316821@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
32B 339579@1417

Pin Voor Spindelblokkeering
33 301943@1417 1.65 2.00

Tandwielset
34 336531@1417 9.30 11.25

Brush Holder
35 336537@1417 3.60 4.36

Behuizing
36 370046@1417 6.75 8.17

Housing
36 336541@1417 4.95 5.99

Koolborstels (2 Stuks)
37 999088@1417 4.50 5.44

Tapschroef D3x8
38 328210@1417 1.20 1.45

Beschermschuim
39 336872@1417 1.80 2.18

Noise Suppressor
41 370051@1417 1.65 2.00

Aansluitklem
42 980063@1417 1.04 1.26

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
43 314603@1417

Machineschroef M3,5x5
44 980060@1417 1.05 1.27

Bedrading
45 336873@1417 1.20 1.45

Kabelschoentje
46 311741@1417 1.04 1.26

Aansluitklem
46 980063@1417 1.04 1.26

Kroonsteentje
47 938307@1417 2.13 2.57

Klemstrip (old 994566)
48 937631@1417 1.04 1.26

Cord Clip
48 338334@1417 1.04 1.26

Tapschroef D4x12
49 305720@1417 1.05 1.27

SNOERKLEM
50 975144@1417 1.04 1.26

SLIDE SWITCH KNOB
51 336533@1417 1.04 1.26

Trekstang
52 336534@1417 1.04 1.26

Trekstang
52 370048@1417 1.04 1.26

Veer
53 314429@1417 1.04 1.26

Snoertule D8.8
54 380090@1417 1.04 1.26

Snoertule D10.1
54 938051@1417 1.04 1.26

Tail Cover
55 370047@1417 2.55 3.09

Tail Cover
55 336532@1417 2.25 2.72

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
56 307811@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
57 500487Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
501 938332Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
502 336865@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
503 336874@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
504 944458@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
601 314095@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
602 314096@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
603 314097@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
604 314098@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
605 314099@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
606 314100@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
607 314101@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
608 314102@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
609 314103@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
610 314104@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
611 314105@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
612 937826Z@1417

Geen informatie beschikbaar, niet bestelbaar
613 937825Z@1417

VLOEIBARE PAKKING
615 324688@1417 40.84 49.41

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.