Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Festool 10011170 ( PL205E )'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Festool 10011170 ( PL205E )


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Festool 10011170 ( PL205E )

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Handgreep
1 779667 31.10 37.63

Oval head screw 4x25-Z/KU
2 431974 1.37 1.66

Schroef 4,0 X 25 Mm
2 614772 1.37 1.66

Schroef M4 X 40
3 634765 1.37 1.66

Netsnoer
4 729035 85.18 103.07

Schroef Met Lenskop 4 X 12 Mm
5 430145 1.37 1.66

Tandschijf
6 761541 1.37 1.66

Schakelaar
7 779768 32.91 39.82

Led-indicatie
8 717053 18.88 22.84

Schijf 5,3 Mm
9 761515 1.37 1.66

Verbindingskabel
10 779643 5.11 6.19

Kabelklem
11 761618 1.37 1.66

Schroef 4 X 16 Mm
12 625697 1.37 1.66

Knikbeveiliging
13 326135 1.94 2.35

Klem
14 732785 23.72 28.70

Verbindingskabel
15 779642 2.38 2.87

Verbindingskabel
15 779645 4.39 5.31

Verbindingskabel
16 779644 6.05 7.32

Verbindingskabel
17 624009 10.87 13.16

Verbindingskabel
17 838682 5.69 6.88

Verbindingskabel
17 838683 9.50 11.50

Verbindingskabel
17 838684 2.81 3.40

Schakeldraad
18 624008 4.68 5.66

Koolborstelset
19 627026 42.96 51.98

Borstelhouder (pair)
20 728217 17.82 21.56

Isolatieplaat
21 729000 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop 4 X 12 Mm
22 430145 1.37 1.66

Cilinderschroef M5 X 20
23 761440 1.37 1.66

Motordrager
24 728446 41.99 50.80

Tolerantiehuls
25 718165 12.10 14.64

Motorafdekking
26 728519 18.48 22.36

Schroef 4 X 16 Mm
27 625697 1.37 1.66

Moer M4
28 614467 1.37 1.66

Veldmagneet 230 V
29 729531 219.37 265.44

Schroef
30 624409 4.32 5.23

Cilinderschroef
31 761435 1.37 1.66

Elektronische Module 230v  50hz
32 728861 175.93 212.88

Transformator
33 838580 34.97 42.31

Behuizingsdeksel
34 718181 31.70 38.36

Luchtgeleidingsschijf
35 728500 6.70 8.10

Anker 230 V
36 706310 332.39 402.19

Lager
37 620010 9.14 11.06

Voetplaat
38 648820 683.77 827.36

Afdichtring
39 298468 7.78 9.41

Lager
40 614869 11.16 13.50

Lagerdeksel
41 459954 9.22 11.15

Verzonken Bout M5 X 16
42 414417 1.37 1.66

Riemaandrijving
43 722421 51.67 62.52

Meerdere V-riemen
44 728829 59.17 71.59

Cilinderschroef
45 761446 1.37 1.66

Platkopschroef M5 X 12
46 430137 1.37 1.66

Schijf 5,3 Mm
47 761515 1.37 1.66

Tandwielkastdeksel
48 728608 55.42 67.06

Platkopschroef
49 433527 8.93 10.80

Torsieveer
50 729817 2.38 2.87

Behuizingsdeksel
51 729558 6.62 8.02

Zeskantbout
52 430781 2.88 3.48

Zeskantbout M5 X 16
53 412872 1.37 1.66

Schijf 5,3 Mm
54 761515 1.37 1.66

O-ring
55 761588 1.37 1.66

Borgring
56 614792 1.37 1.66

Lager
57 615496 8.78 10.63

Axiale Schijf
58 728950 4.32 5.23

Verzonken Bout M4 X 10
59 426695 1.37 1.66

Draadpen M5 X 10
60 433543 1.37 1.66

Meskop
61 706183 274.31 331.91

Lijst
62 728896 28.80 34.85

Niet meer leverbaar
63 ---

Lijst
64 728969 36.66 44.36

Niet meer leverbaar
65 622581

Tuimelschuif
66 431451 1.37 1.66

Lager
67 615149 6.91 8.36

Afsluitstop
68 729841 1.80 2.18

Lagerdeksel
69 763235 42.71 51.68

Tandschijf
70 761542 1.37 1.66

Cilinderschroef M5 X 16
71 228643 1.37 1.66

Cilinderpen
72 412538 1.37 1.66

Rubbersluiter
73 729868 4.39 5.31

Afsluitstop
74 730329 1.37 1.66

Platkopschroef
75 426857 3.67 4.44

Schijfveer
76 832605 1.37 1.66

Schijf
77 761527 1.37 1.66

O-ring
78 618731 1.37 1.66

Veer
79 729833 13.54 16.38

Steeksleutel
80 761390 5.18 6.27

Beugel
81 729825 9.50 11.50

Tandschijf
83 761541 1.37 1.66

Cilinderschroef
84 761434 1.37 1.66

Platkopschroef
86 433411 4.68 5.66

Lager
87 614955 7.42 8.97

Platkopschroef
88 426857 3.67 4.44

Hendel
89 648832 63.53 76.87

Drukveer
90 761291 3.60 4.36

Niet meer leverbaar
91 614487

Pasveer
92 761576 1.94 2.35

Schuif
93 648831 147.62 178.62

Behuizingsdeksel
95 728470 4.54 5.49

Cilinderpen
96 413526 1.37 1.66

Hendel
97 728543 21.25 25.71

Verzonken Bout M5 X 6
98 414611 1.37 1.66

Klep
99 718238 36.42 44.07

Cilinderpen
100 416002 1.37 1.66

Motordrager
101 728497 14.39 17.41

Schroef Met Lenskop 4 X 20 Mm
102 431710 1.37 1.66

Kraagbus
103 717002 10.01 12.11

Motordrager
104 728462 3.89 4.70

Kerfnagel
105 459947 1.37 1.66

Klem
106 10013575 9.22 11.15

Spaanafvoer
107 728594 8.21 9.93

Schroef M5 X 10
108 614459 1.37 1.66

Spiraalspanstift
109 428035 1.37 1.66

Schroef
110 767036 1.37 1.66

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.