Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Festool 489014 ( HL850E )'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Festool 489014 ( HL850E )


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Festool 489014 ( HL850E )

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Anker 230v
1 492300 142.42 172.32

Veldmagneet 230v
2 492302 82.89 100.29

Schakelaar
3 490843 41.02 49.63

Kabel Eu
4 457600 22.99 27.82

Kabeldoorvoer
5 437024 2.52 3.05

Klembrug
6 439288 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop 3,5 X 16 Mm
7 228663 1.37 1.66

Motorbehuizing
8 485889 132.25 160.03

Deksel
9 715176 14.78 17.89

Kanteltoets
10 715039 3.17 3.83

Schroef Met Lenskop 4,0 X 20 Mm
11 228567 1.37 1.66

Veerring
12 200762 1.37 1.66

Motordeksel
13 455589 4.54 5.49

Draadklos
14 612012 14.78 17.89

Condensator
15 715125 9.22 11.15

Cilinderpen
16 228651 1.37 1.66

Steun
17 715030 1.37 1.66

Torsieveer
18 715033 1.37 1.66

Draadstreng
19 715124 1.37 1.66

Niet meer leverbaar
20 xxx

Niet meer leverbaar
21 xxx

PLATE HL 850 E ELELTRONIK
23 490305 113.62 137.48

Borstelhouder Mit Kohle (paar) 230v
24 488915 18.08 21.88

U-BEUGEL
25 443331 1.51 1.83

Schroef Met Lenskop 3,5 X 10 Mm
26 219031 1.37 1.66

Ring
27 715166 4.39 5.31

Schijf 5,3 Mm
28 200577 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop
29 476787 1.37 1.66

Zeskantbout M6
30 228689 1.37 1.66

Excenter
31 715053 6.98 8.45

Kopstuk
32 715055 10.94 13.24

Schijf
33 715037 1.87 2.27

Klemring
34 715054 2.45 2.96

Deksel
35 715051 2.74 3.31

Handgreep
36 715052 10.37 12.55

Drukveer
37 715029 1.51 1.83

Afdichtplaat
38 715022 4.10 4.97

Steltafel
39 487656 41.26 49.93

Cilinderschroef
40 400040 1.37 1.66

Kartelring
41 213646 1.37 1.66

Drukveer
42 715038 1.37 1.66

Halvemaanring
43 228656 1.37 1.66

Torsieveer
44 715020 3.31 4.01

Drukker
45 715049 1.37 1.66

Kap
46 715048 4.46 5.40

Cilinderschroef M6 X 16
47 200685 1.37 1.66

Schijf
48 402935 1.37 1.66

Spanring
49 715036 1.87 2.27

Schaafas
50 715015 32.55 39.38

Borgring
51 202930 1.37 1.66

Naaldlager
52 788849 24.56 29.72

Halvemaanring
53 229597 1.37 1.66

Drukveer
54 715027 1.37 1.66

Kap
55 715050 1.37 1.66

Bout
56 715021 4.03 4.88

Groefkogellager
57 400583 6.84 8.28

Borgring
58 209608 1.66 2.00

Tandschijf
59 715034 15.18 18.37

Zeskantbout M6
60 228689 1.37 1.66

Tandriem
61 714043 13.46 16.29

Schroef Met Lenskop
62 476787 1.37 1.66

Tandwielkastdeksel
63 455585 5.76 6.97

Zeskantbout M6
64 772997 1.37 1.66

Tandschijf
65 715035 5.18 6.27

Groefkogellager
66 789575 6.48 7.84

Lagerflens
67 487655 109.75 132.79

Pasring
68 782510 1.37 1.66

Ventilator
69 715024 1.87 2.27

Luchtgeleidingsschijf
70 715017 1.44 1.74

Schroef Met Lenskop 4 X 50 Mm
71 228707 1.37 1.66

Groefkogellager
72 228559 4.39 5.31

Asring
73 438613 1.37 1.66

SCHAAFKOP
74 484520 118.68 143.60

Draadpen M4 X 8
75 715102 1.37 1.66

Vierkantmoer M6
76 228566 1.37 1.66

O-ring
77 200052 1.37 1.66

Groefaanslag
78 715040 9.00 10.89

Draaiknop
79 436195 1.58 1.92

Draaiknop M6 X 28
80 436420 1.80 2.18

Glijstuk
81 715156 9.36 11.33

O-ring
82 200052 1.37 1.66

Aanslag
83 715056 19.27 23.32

Stiftsleutel
84 439803 5.47 6.62

Schroevendraaier
85 202752 1.37 1.66

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.