Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Festool 490676 ( BS105 )'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Festool 490676 ( BS105 )


Onderdelen tekening 1

Onderdelen tekening 2

Onderdelen lijst van de Festool 490676 ( BS105 )

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Anker 230 V
1 490742 119.19 144.21

Veldmagneet 230 V
2 491206 47.19 57.10

Schakelaar 230 V
3 492638 22.39 27.09

Netsnoer Eu
4 460463 22.99 27.82

Kabeldoorvoer
5 459847 2.45 2.96

Deksel
6 463948 8.14 9.84

Schroef Met Lenskop 4,0 X 16 Mm
7 228713 1.37 1.66

Borstelhouder (pair) 120-230v
8 490936 18.08 21.88

Deksel
9 460674 8.42 10.19

Klem
10 460254 6.41 7.75

Beugel
11 460218 15.58 18.85

Niet meer leverbaar
12 761519

Drukstuk
13 460302 7.70 9.32

Filterzak
14 460219 23.10 27.95

STOFZAK
15 490819 30.28 36.64

Deksel
16 460675 8.57 10.37

Koolborstel (pair) 230v
17 490929 24.20 29.28

Motorbehuizing
18 491240 51.43 62.22

Afdichtring
19 514020 1.51 1.83

Schroef Met Lenskop 4,0 X 20 Mm
20 228567 1.37 1.66

Adapter
21 460300 8.57 10.37

Bladveer
22 518891 8.42 10.19

Condensator
23 626066 5.90 7.14

Kabelklem
24 761618 1.37 1.66

Electronika 230 V
25 492334 52.03 62.96

Stelknop
26 469587 5.11 6.19

Naaldhuls
27 415839 4.75 5.75

Drijfwerkas
28 490928 84.82 102.63

Groefkogellager
29 425575 11.09 13.42

O-ring
30 426768 1.37 1.66

Tuimelschuif
31 581410 2.45 2.96

Spanring
32 581550 7.85 9.50

Groefkogellager
33 400065 8.64 10.45

Ventilator
34 581569 7.70 9.32

Groefkogellager
35 401550 9.65 11.67

Lagerbrug
36 462309 3.02 3.66

AFZUIGADAPTER AA - BS 75 / 105
37 490818 15.47 18.72

Afdichtring
38 459873 1.37 1.66

Adapter
39 459852 9.79 11.85

Hoekstuk
40 459897 4.32 5.23

Luchtgeleiding
41 460677 8.21 9.93

Deksel
42 460676 9.07 10.98

Stofgeleiding
43 460673 8.93 10.80

Plaatschroef Met Lenskop 3,9 X 50 Mm
44 432776 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop 4,0 X 30 Mm
45 400528 1.37 1.66

Vierkantmoer M5
46 400701 1.94 2.35

Tandschijf
47 761542 1.37 1.66

Schroef M5 X 14
49 400569 1.37 1.66

Tandriemschijf
50 706450 15.84 19.17

Meenemer
51 227544 2.66 3.22

Schijf
52 266302 1.37 1.66

Cilinderschroef M5 X 12
53 761437 1.37 1.66

Kap
54 460820 6.84 8.28

Aandrijfrol
55 490934 72.84 88.14

Tuimelschuif
63 227749 1.80 2.18

Viltring
64 761270 1.44 1.74

Tandriemschijf
65 706469 18.48 22.36

Cilinderschroef M5 X 12  Lh
66 411949 4.68 5.66

Platte Tandriem
67 462072 17.42 21.08

Riemaandrijving
68 490932 45.98 55.64

Plaatschroef Met Lenskop 3,9 X 13 Mm
69 203796 1.37 1.66

Handgreep
70 460307 3.17 3.83

Schijf
71 459936 1.37 1.66

Aanloopschijf
72 227668 2.02 2.44

BANDBEHUIZING
73 205414 96.32 116.54

SCHUURZOOL GRAF SU/GG-BS105
74 490825 15.47 18.72

Lijst
75 581496 1.80 2.18

Schroef Met Lenskop M4 X 8
76 228570 1.37 1.66

Bok
77 490930 57.72 69.84

Veer
78 701424 9.94 12.02

Schijf 5,3 Mm
79 761515 1.37 1.66

Cilinderschroef M5 X 22
80 400711 1.37 1.66

Afdekking
81 460738 7.34 8.89

Hoek
82 581321 14.52 17.57

Drukveer
83 581488 2.74 3.31

Schijf
84 227552 1.87 2.27

Schijf
85 459937 1.37 1.66

Beugel
86 581313 15.84 19.17

Zeskantbout M8
87 200719 1.37 1.66

Drukveer
88 229784 1.37 1.66

Schijf
89 227641 1.37 1.66

As
90 465070 30.61 37.04

Hendel
91 227536 5.83 7.06

Buisklinknagel
92 413003 2.38 2.87

Veerring
93 200588 1.37 1.66

Viltring
94 761269 2.23 2.70

Instelrol
95 490933 39.81 48.17

Schroef met lenskop
96 10016393 1.37 1.66

Schijf
97 418269 1.37 1.66

Penschroef
98 534471 1.44 1.74

Schroef Met Lenskop 4,0 X 12 Mm
99 219071 1.37 1.66

Schuurraam
100 10205222 48.64 58.86

Schuurraam
100 460840 48.64 58.86

Borstel
101 534358 13.97 16.90

Plaat
102 534420 1.44 1.74

Zeskantbout M5
103 761511 1.37 1.66

Scharnier
104 534463 1.58 1.92

Scharnier
105 465015 2.66 3.22

Klep
106 534382 1.58 1.92

Kraagbus
107 534439 1.44 1.74

Torsieveer
108 538841 2.59 3.14

As
109 460013 3.82 4.62

Torsieveer
110 534412 2.02 2.44

Excenterwiel
111 534390 2.95 3.57

Kartelschroef
112 460134 14.52 17.57

Vleugelschroef M6 X 75
113 382590 5.47 6.62

Klembus
114 541486 5.04 6.10

O-ring
115 200052 1.37 1.66

Platkopschroef
117 761486 1.37 1.66

Aanslaghoek
118 460006 19.01 23.00

Schijf
119 761516 1.37 1.66

Vleugelmoer M6
120 761601 3.17 3.83

Platkopschroef M6 X 16
121 401463 1.37 1.66

Rubbervoet
123 10004992 10.08 12.20

Plug ET-TEIL BS 105 E
123 761580 10.08 12.20

Draaiknop CS 70
124 10734068 2.30 2.79

Voet
125 10005040 23.96 28.99

Schijf
126 461678 1.37 1.66

Lijst
127 637416 4.90 5.92

Pasring
128 265616 1.37 1.66

Pasring
129 416142 1.37 1.66

Pasring
130 437811 1.37 1.66

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.