Hier vindt u alle beschikbare onderdelen en tekeningen van de 'Festool 489890 ( AP65EB-1 )'. Vanaf hier kunt u direct alle gewenste onderdelen bestellen. Vele onderdelen moeten bij de fabrikant besteld worden, dit duurt afhankelijk van het merk, één tot vier weken. Alle informatie die we hebben, staat op onze website, wij kunnen u geen advies geven over wat u nodig heeft, daarvoor zult u de machine ter reparatie in moeten leveren. Let bij het bestellen op het volgende:

Tekeningen van de Festool 489890 ( AP65EB-1 )


Onderdelen tekening 1

Onderdelen lijst van de Festool 489890 ( AP65EB-1 )

Pos. Omschrijving Prijs excl. BTW Prijs incl. BTW
Getoonde prijzen zijn inclusief btw

Niet meer leverbaar
1 489530

Niet meer leverbaar
2 xxx

Remmodule
3 489830 77.32 93.56

Kabel Eu
4 457408 26.62 32.21

Kabelbeschermingsslang
5 432436 1.37 1.66

Deksel
6 453959 47.43 57.39

Venster
7 438943 3.17 3.83

Verzonken Bout M4 X 12
8 219053 1.37 1.66

Tegenflens
9 442063 25.41 30.75

Niet meer leverbaar
10 xxx

Verzonken Bout M4 X 10
11 228736 1.37 1.66

Niet meer leverbaar
12 xxx

Trekveer
13 442070 8.35 10.11

Cilinderschroef M6 X 9
14 440506 9.29 11.24

Niet meer leverbaar
15 xxx

O-ring
16 442413 1.37 1.66

Drijfwerkas
17 441035 53.12 64.27

Platkopschroef M6 X 20
18 228661 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop M4 X 40
19 228591 1.37 1.66

Drukveer
20 201134 1.37 1.66

O-ring
21 444234 1.37 1.66

Knop
22 440441 2.59 3.14

Tuimelschuif
23 444142 1.37 1.66

Bout
24 444114 9.29 11.24

Cilinderschroef M8 X 15
25 443318 5.47 6.62

Flens
26 441733 22.02 26.65

Niet meer leverbaar
27 xxx

Spouwmes
28 440749 25.41 30.75

Niet meer leverbaar
29 xxx

Groefkogellager
30 789595 9.58 11.59

Niet meer leverbaar
31 xxx

Groefkogellager
32 228715 4.54 5.49

Buffer
33 714434 4.03 4.88

Niet meer leverbaar
34 xxx

Beschermkap
35 447413 90.51 109.51

Schijf
36 402935 1.37 1.66

Hendel
37 486639 7.20 8.71

Niet meer leverbaar
38 442888

Hendel
39 438944 1.44 1.74

Verzonken Bout M6 X 10
40 402365 1.37 1.66

Naaldhuls
41 469074 4.18 5.05

Groefkogellager
42 228798 5.83 7.06

Ventilator
43 445205 10.66 12.89

Groefkogellager
44 228559 4.39 5.31

Asring
45 438613 1.37 1.66

Luchtgeleidingsschijf
46 457657 2.02 2.44

Draadklos
47 486744 15.31 18.53

Klembrug
48 439288 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop 3,5 X 16 Mm
49 228663 1.37 1.66

Niet meer leverbaar
50 446280

Afdekking
51 438607 3.31 4.01

Venster
52 438198 2.45 2.96

Afdichtring
53 438509 1.37 1.66

Stelknop
54 440991 4.97 6.01

Niet meer leverbaar
55 xxx

Kap
56 439824 8.42 10.19

Schroef Met Lenskop M3 X 6,5
57 228718 1.37 1.66

Deksel
58 438637 13.10 15.86

Niet meer leverbaar
59 xxx

Schroef Met Lenskop 4,0 X 25 Mm
60 228580 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop 4,0 X 70 Mm
61 442415 1.37 1.66

Niet meer leverbaar
62 xxx

Cilinderschroef
63 203780 1.37 1.66

Borstelhouder Mit Kohle (paar) 230v
64 488915 18.08 21.88

Schroef Met Lenskop 3,5 X 8 Mm
65 219047 1.37 1.66

Draaiknop M6
66 440712 2.52 3.05

Draadpen M4 X 12
67 203387 1.37 1.66

Vierkantmoer M4
68 773030 1.37 1.66

Zwenksegment
69 442067 5.76 6.97

Platkopschroef M6 X 12
70 228592 1.37 1.66

Cilinderschroef M5 X 16
71 228617 1.37 1.66

Schroef Met Lenskop M4 X 10
72 228733 1.37 1.66

Draaiknop
73 440713 2.74 3.31

Schijf 6,4 Mm
74 228546 1.37 1.66

Platkopschroef M6 X 30
75 771793 1.37 1.66

Verzonken Bout 4,0 X 10 Mm
76 400014 1.37 1.66

Instelstuk
77 442809 1.37 1.66

Spaandeflector
78 439696 8.21 9.93

Draadpen M6 X 12
79 442597 1.37 1.66

Plaat
80 484908 92.93 112.44

Niet meer leverbaar
81 xxx

Tafelverbreding
82 441841 18.48 22.36

Niet meer leverbaar
83 440750

Zwenksegment
84 442066 6.19 7.49

Niet meer leverbaar
85 442068

Niet meer leverbaar
85 xxx

Klep
86 442284 8.57 10.37

Platkopschroef
87 444362 1.37 1.66

Stiftsleutel
88 439274 3.82 4.62

Er bevinden zich 0 artikelen in uw winkelwagen.